yeni sohbet


yeni sohbet

Yeni Sohbet

Merhaba Saygı Değer Chat Severlerimiz, Bugün Sizlere yeni Sohbet Sitemiz olan Solyanim.Net Sunucumuzdan Bahsedeceğim. Sohbet Sitemiz seviyeli olup, sohbet kulanicilarina üyeliksiz, ücretsiz hizmet vermekte olup, gece gündüz sohbet imkanlariyla, hizmetinizdedir. 2005 yilindan beri aktif olan sohbet sitemiz Türkiye’nin en iyi sitelerin arasinda bulunmaktadir. Bir Aşk için, Bir Dostluk için, Bir Arkadaşlik için keyif dolusu vakitler geçirerek gününü huzurlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

Solyanim.Net Kizlarla Tanişma imkani sağlamakta olup, temamen ücretsiz olup, üyelik gerekmemektedir.

Aslında çoğumuzun sevdiği şeydir Chat nedir, dedikodu, çene çalmak laklak yapmak, sohbet etmek, muhabbet etmek anlamına gelir sanırım Türkiye Sohbet sitelerine olan ilgi buradan geliyor millet olarak seviyor olmalıyız. Laf Lafı açıyor ve sürekli bir chat hali içerisinde oluyoruz sanal ortamda da bu durum sohbet sitelerinde, chat odalarında gerçekleşiyor. Burada Solyanim.Net Sayesinde dedikodu yapmaya gelenler mi dersin, çene çalmaya sürekli yazmaya gelenler mi dersin her şekilde insanlar var.

Misafirliğe daha doğrusu en önemlisi bu kadınların yaptığı günler var ya oraya bile laklak yapmaya gidiliyor. Dedikodu için ortam hatırlanıyor , çaylar , kekler, börekler, çörekler ve tabii en önemlisi kısırlar mı dersiniz her türlü her şey hazırlanıyor ve misafirlere dedikodu laklak şeklinde sunuluyor.
Bir kere annemle beraber güne gitmiştim o zaman daha küçüktüm ÇEYREK ALTIN GÜNÜ ne, ay hanım teyzelerim bir başladılar konuşmaya ‘onun kızı bunu yapmış , onun oğlu şöyleymiş ay kocası şöyle şöyle şeyler yapmış’  daha neler neler iyi şeyler bazen, bazen kötü şeyler konuşulsa da aslında çok eğlenilen bir mekan bayanlar stres atıp keyifli zaman geçiriyorlar.

Artık günümüzde erkeklerin de GÜN yaptığı oluyor ama bulunmadığım için ne konuşulduğuna dair ne sohbet edildiğine dair hiçbir şey bilmiyorum. onu da yorumlarınız da bildirebilirsiniz.

Anlatmak istediğim SANAL dünya da yapılan chat ile REEL dünya da yapılan sohbet aslında aynı şey, bir nevi stres atmak, eğlenmek anın tadını çıkartmak yani carpediem ..
Havadan suda konuşarak ömrümüzü geçirdiğiniz, harcadığımız bu sohbet mekanlarında her şeyi sorun haline getirmemek gerekir. Çünkü ne kadar iyi olursan ol muhakkak sevmeyenler, onlara ters geldiğin insanlar çıkabilir o yüzden kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorundadır.

Bu unutulmadan seviyeli ve saygılı Chat yapmayı unutmamamız gerekir.. Çünkü aslında anlaşamıyor olmamız onun saygıyı hak etmediği anlamına gelmez değil mi? anlaşamadığın insanlarla konuşmaya sohbet etmeye bilirsin ama saygısızlıkta etmemiz gerekmiyor. Seviyeli sohbet Siteleri bu yüzden  tercih etmiyor muyuz ? NE durumda olursak olalım saygımızı ve sevgimizi bu sanal ortam diye adlandırdığımız yerde de kaybetmeyelim çünkü ortam sanal ama kişiler tamamiyle gerçek kalp kırmadan sohbetimize devam edelim..

Bizleri Tercih Ettiginiz için Sonsuz Teşekürlerimizle saygilarimizla..

Sizleri Aramizda Görmekten Gurur Duyariz..

Solyanim.Net Ailesi

Solyanim.Net Yönetim..

yeni sohbet

 

 


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 04 Şubat 2019

Kategori: Genel, Sohbet

Görüntüleme: 123 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.