Sol yanim Vazgectim SendenSol yanim Vazgectim Senden

Vaz geçtim Senden

Vaz geçtim Senden Solyanim..

Vaz Geçtim Senden Güzellik, bakmayı bilen gözdedir sevgilim. Artık kendime layık olanı seçebiliyorum sayende.Bir insanın gözlerine bakıp, kalbini görebiliyorum her seferinde.Eskisi gibi değilim.

Neden mi senden çok daha öndeyim?

Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim.Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim. Sen olup bitenlerle ilgilenirken, ben olmayanın izindeydim. Çivi çiviyi sök ermiş, yalnızlığı kanatan hüzünlü şarkılar, yalnızlığa iyi gelirmiş.İşte ben bu şekilde hayata karşı direndim.Keşke bana akıl vereceğine, aklımı alacak kadar beni sevseydin.

Ben, bir çocukluk edip büyüdüm işte! Sen büyümüşsün ama doğramışsın bile. Ben, senin doğrundum sevgili.Ötekiler gelip geçerdi.Sen doğru olanı değil, geçerli olanı seçtin.Terk etmek kazanan olmaya yeter zannettin. Bana, bir veba busesi bırakıp gittin, bak şimdi yerini başkaları aldı.

Bu aşkın vebası sende,busesi bende kaldı.Seçtiğin yolda sana mutluluklar diliyorum.

Unutmak alışmaktır.

Unutursun demiyorum…

Ama alışacaksın biliyorum.

 

En Güzel Aşk Sözleri, En Güzel Sevgiliye Sözler ve Solyanim Eserlerini Web Sayfamiz Solyanim.Net de Dilediğiniz gibi inceliyebilirsiniz.

 

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Sol yanim Vazgectim Senden İle Benzer Sohbet YazılarıSol yanim Vazgectim Senden yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?