sohbet mobil


sohbet mobil

Sohbet Mobil

Sohbet Mobil İnsanlığın dönüm noktalarından biri şüphesiz akıllı telefonların hayatımıza girişiyle olmuştur. Akıllı telefonlar ve mobil internet fırsatlarıyla insanlık artık bilgiye her yerden her şekilde ulaşabilmeye başlamıştır. Ancak hiçbirimiz akıllı telefonları sadece bilgiye kolay ulaşmak için kullanmıyoruz. Elbette telefonlarımızla zevkimize ve bizi mutlu edecek şeylere uygun aramalar da yapıyoruz. Yeni insanlarla tanışma içgüdüsüne sahip insanlarımız akıllı telefonun icadıyla yepyeni bir tanışma ortamı ve olanağı buldular ve mobil sohbet uygulamalarıyla tanıştılar. Bu gelişmeyi yakından takip eden sitemiz de mobil kullanıcılarına daha rahat ve güzel bir uygulama sunabilmek adına Solyanim.Net ‘u hizmetinize sundu. Her akıllı telefondan, tabletten ve hatta bilgisayarlardan ulaşma imkanıyla Türkiye’de bir ilk olma özelliği gösteren sitemizde kullanıcılarımız kesintisiz, pratik, kolay ve rahat sohbetin keyfini sürmektedir.

Solyanim.Net günümüz teknolojisine ayak uydurarak, gelişerek, kendini yenileyerek, hatalarını gidererek kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Sitemize giren kullanıcılarımız eğer rumuzlarını başka kişilerin kullanmasını istemezse rumuzlarını kayıt edebilirler. Bununla beraber kayıtlı rumuza sahip kullanıcılarımız sohbet odalarımızda yönetici olabilir ve sitenin yönetiminde söz sahibi olabilirler. Sosyal medya üyelikleriyle de bağlanma imkanı bulan kullanıcılarımız, konuştukları kişinin profil fotoğrafını görebilir. 7 gün 24 saat canlı ve dolu dolu sohbet etme fırsatı sunan sitemiz gecenin bir saatinde ve sabahın erken vakitlerinde dahi kullanıcılarımız tarafından tercih edilmektedir. Gizlilik prensiplerimiz uyarınca kullanıcılarımızın kişisel bilgileri, iletişim bilgileri, konuşma dokümanları kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Onun için konuşmalarınız sırasında izleniyormuşsunuz gibi bir izlenime kapılmanıza gerek yok. Kendinizi evinizde hissedip rahat rahat sohbet edebilirsiniz. Sizler de bu sıcak ailenin bir ferdi olmak istiyorsanız aramızdaki yeriniz hazır. Gelin, oturun, konuşun, tanışın.

Türkiye’nin En Seviyeli En Vazgecilmez sohbet sitesi olan delice sohbet sitemiz gece gündüz demeden 7/24 sinirsiz chat imkanları ile sizlerle.

Solyanim.Net Türkiye de en iyi işler çıkartan IRC sunucularından birtanesidir. IOS ve Android vb. mobil cihazlarınızdan da sohbet etmeniz için ayrıca mobile uyumlu sohbet sayfası hazırlamış ve siz değerli kullanıcılarının hizmetlerine ücretsiz olarak sunmaktadır. Sizler de bu ücretsiz hizmetler den yararlanabilirsiniz, lakin bu hizmetten yararlanırken sunucu kurallarımıza uymanız gerekmektedir. Kurallara uyduğunuz taktirde hiçbir şekilde siteden ve kanallardan atılmazsınız ayrıca hiçbir operatörün yöneticinin tepkisini uyarısını almazsınız. Güzel açık bir lisan ile chat yaptığınız taktirde sitemizdeki erkek/kadın arkadaşlarında beğenisini toplar dikkatlerini çekersiniz. Sizde yüzlerce kişi arasında popüler olmak istiyor aynı anda birkaç sevgili yapmak istiyorsanız lütfen kurallarımıza uyunuz. Değerli kullanıcılarımız, size ait olan nickleriniz başkalarının kullanmaması için lütfen kayıt ediniz. Nicklerinizi kayıt etmek için #HELP kanalından yardım alabilirsiniz. Sohbet programı üzerinden sohbet/chat odalarımıza giriş yapmak isteyen kullanıcılarımız mirc indir adresinden programı indirerek bağlantı kurabilir ve daha rahat bir şekilde sohbet edebilirsiniz. Türkiye’nin en samimi ve güzel arkadaşlıklar kurulduğu Sohbet platformumuzda siz değerli kullanıcılarımız kullandığınız nicklerin başkası tarafından kullanılmaması için /nickserv register şifre e-mail komutuyla kayıt ediniz. Solyanim.Net Sohbet Mobil Merkezi İyi Sohbetler Diler.

Radyomuzu dinlemeyi unutmayınız 🙂


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 16 Temmuz 2018

Kategori: Genel, Mobil Sohbet, Solyanim

Görüntüleme: 160 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.