Sanal sevgi Nedir ?


Sanal sevgi Nedir ?

  SANAL ALEM SOL YANIM CHAT SİTELERİ

Bilindiği üzere sanal Türkiye ye 1999 yılında girmiş ve her an kimsenin çözemediği bir oluşum ve değişim çağıdır. Bilindiği üzere milenyum olarak girmistik 2000 yıllarına, bu yüzden sanal alemin temeli o yıllarda atılmıştır. O yıllarda Sanalda chat ortamı başlamış ve henuz dokunmatık telefonlar cıkmamıştır,  sadece intercafeler vardır ve bilgisayar ve eve  internet bağlatmak çok pahali oldugu için cafelerde ilk sanal hayat başlamıştır.

Sanalın tam olarak ne oldugunu karşımızdaki kişiği görmeden çözmeye çalıştığımız sadece e-lart siztemi ile yazışabildiğimiz veya osaman msn suan sky ismi alan konusma alanında konusa bilip masa üstü bilgisayarlarda kamera açabiliyorduk. Buda  sadece sadece cebinde parası olanlar için geçerliydi, belkide sanalın en güzel en önemli zamanları o zamanlardı. Çünkü aşk sevgi sadece kelime ve düşünme ile karşılıklı  tuşlu telefonlarda kontörünüz varsa ilerleyen bir sanal ve sohbet platformunda büyüğen nesilden geldiğimiz için, şuan herseyin daha basit ve kalitesiz olduğunu göre biliyoruz.

Tabi ki sanalı ilerleyen teknoloji ile sürmlerle  cep telefonları ve tablet lere taşıyan değerli mühendislere teşekkür etmemek elde değil, çünkü herseyin karşılığını anında alabiliyoruz. Bu da gösteriyor ki bir neslin kapanışı bir neslin açılışıdır. Şuan bu makaleyi dile alırken kendimide o konumda hissettim çünkü o versiyondan geldiğimiz için şuan herseyin kolay olması bizim zamanımızda herseyin zor ve zor koşullarda olması askların ve sevgilerin en güçlü olduğu devir olarak gördüğümüz için, belkide aşk sevgi o anlarda veya o zamanlarda daha kıymetliydi istenilene hemen ulaşılmıyordu çünkü imkan yoktu bu şekilde, Herşeye saygı duymak lazımsa bu gün ki halimiz ve sanal ortamada saygı duymak lazım çün ki bu bir teknolojidir.

Sadece değişmeyen tek gerçek solyanım sol tarafınız değişmemiş olabilir çunku kalp attıgı sürece o sol yan hiç değişmez. Çünkü sanal ve chat platformlarında insan kendine duduğu saygı ve sevgiyi karşısına göstere biliyorsa hersey güzel ve kaliteli saygın şekilde olur sebebi aşk seygı ister saygı için ise solyanım ister, oda şu şekilde  olabilir.

www.solyanim.net sohbet sunucuları bu güzellik ve dürütlük icin kurulmuş bir sohbet platformudur bunun için en kalite ve en gelişmiş teknoloji ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin en güzel sekilde sanal ortam ve keyif almanız için en tatlı sohbeti sunmaktan guru duyuyoruz.

 


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 21 Eylül 2019

Kategori: Genel

Görüntüleme: 287 Defa

Etiketler:

3 Yorumlar
Fe

Harika tavsiye ederim

Siyar

Emeginize Yureginize saglik Harika bir ortaminiz var.

qeZqiN

solyanim net muhabbet sitemiz bir aile sitesidir herkezin rahatlıkla girip konusabilcegi kaliteli muzik dinleyebilecegi cesitli oyun eğlence kanallarından faydalanabilecegi kaliteli bir sitedir herkeze tavsiye ederim. herkezi sitemize bekleriz hosçavakit gecirmeniz dilegi ile SAYGILAR

Bir cevap bırakın.