Mobil Sohbet Mobil Oda


Mobil Sohbet Mobil Oda

Mobil Sohbet Mobil Oda

Seviyeli Sohbet’in Tek Adresi olan Solyanim.Net ücretsiz üye olmadan Mobil hizmet vermektedir.

İki veya daha fazla katılımcıya ihtiyaç duyulan, karşılıklı veya toplu halde diyalog kurma biçimine sohbet denir. İnternet ortamında yapılan sohbetlerin genel adı chat olarak ingilizceden dilimize giriş yapmıştır. 2000’li yıllarda oldukça popülerlik kazanan internet kullanımı beraberinde insanlarda keyifli vakit geçirmek için bir takım sanal uğraşlar getirmiştir. Bunların başında sohbet odaları ve akabinde sosyal medya siteleri gelmektedir. Bu iki platformu birbirinden ayıran en belirgin özellik olarak ; Sosyal medya sitelerinde üyelik şartı varken, sohbet siteleri üzerinde bu zorunluluk yoktur. Chat siteleri daha sadece ve kolay erişimi olan ücretsiz mobil sohbet hizmeti sunar.

Bizler Solyanim.Net Chat Sohbet ailesi olarak, sunucumuza gelen kullanıcılarımızın, en kaliteli söyleşiye ulaşabilmesi için her zaman en son teknolojiyi kullanıcılarımıza sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dünyada ki Chat Sohbet Networklerini incelerseniz, bugün burada uygulanan bir çok teknolojiye halen sahip olmadıklarını görebilirsiniz. Başarılı bir Solyanim Sohbet sitesi sahibi olmak demek, sadece sağlam bir network kurmak demek değildir. Hizmet sunduğumuz sektörün, arz ve talep dengesini insanlar oluşturmaktadır. Öncelikle insana değer vermek ve insan psikolojisini, en az bir psikolog kadar iyi sentez ederek, ihtiyaçlarını karşılayacak hizmeti sunmak birinci önceliğimizdir. Bu bilinçle hareket eden, irc yönetimi, userleriyle aile olabilme başarısına çok uzun yıllardan beri ile edinmiştir.

Sohbet Siteleri

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde insanların yaşam biçimleri tam anlamı ile değişmiştir. Günlük yaşantının büyük bir yoğunluk içinde geçmesi nedeniyle kişiler sevdikleri insanlar ile vakit geçirememekte sosyal çevrelerinden gitgide uzaklaşmak durumunda kalmaktadırlar. Hayır durun. Teknoloji elbette bu duruma da el attı. Sizin yeni insanlar tanımanıza, yeni dünyalara merhaba demenize ve ufkunuzu genişletmenize yardımcı olacak online iletişim sayesinde sizlerde dilediğiniz her noktadan kim ile muhabbet içine girmeyi tercih ediyorsanız onunla konuşabileceksiniz. Sohbet sitesinde muhabbet ederken mutlu olmanızın nedeni; konuşmalarınızın tamamen yazı ile gerçekleşmesidir. Yani hem gizemlidir. Hem de yüz yüze görüşürken el mahkum bulunduğumuz ön yargılardan uzak olmamızdır. Fiziki özellikler ve şive ilk etapta dikkat edilen unsurlar olduğundan belki de hem arkadaş hem de ikili ilişkilerde kalbinin sarf ettiği sözlere bakmadan kişiyi kafamızda bloke edebiliyoruz.

 


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 11 Kasım 2018

Kategori: Genel, Mobil Sohbet

Görüntüleme: 268 Defa

Etiketler:

2 Yorumlar
JindA

Mobil Sohbet siteleri arasinda tek tercihim Solyanim.net seviyeli ortami kalici dostluklariyla vazgeçemediğim adres oldu.

Andrew

Cok Guzel Bir Makale Ve Paylasim Olmus Zalim.. Emegine Ve Kalemine Saglik Diyelim.. Chat Ve Sohbet Odalari Elbette gunumuzde Cok Fazla Yaygin halde.. Ama Dogru Sunucu Ve Dogru Adres Cok Onemli .. Bu Yuzden Solyanim.Net Dogru Adres.. Radyo Kanalinin Bir DJ i olarak Ben Kesinlikle SU Anda da Yayindayim :) Dogru Muzik İstiyorsaniz Yapmaniz Gereken Sey. www.solyanim.net e girmenizdir...

Bir cevap bırakın.