Hakkımızda


Sohbet Siteleri Hakkında

Sohbet Siteleri hakkın da bilinmesi gereken fakat bilinmeyen şeyleri biraz ele almak istedim.

Sohbet sitelerin de  Online olarak sohbet yapmanın bağlı olduğu bir platform var ve bu platform üstünde insanlar bir birleri ile online iletişim kurarken bilmenizde fayda sağlayacak bir kaç şeyler var bunlara dikkat ettiğiniz sürece sohbet sitelerin de asla bir sıkıntı yaşamazsınız.

Bunları sıralayalım her şeyden önce sohbet sitesine giriş yaptığınızda dikkat etmeniz gereken

1.kural  girmiş olduğunuz sohbet sitesi https://Solyanim.Net  https anlamı burada dünya devi google arama motoru sizleri güvenli site diyerek belirtir. Bu demek oluyor ki girmiş olduğunuz sohbet sitesi yada başka bir site güvenli anlamın da diğer bir şekilde aksini düşünürsek http://Solyanim.Net  sohbet sitesi burada google size güvensiz site olarak yanıt vererek uyaracak dır.

sohbet sitesinde bilinmeyenler

Şuan sohbet sitesine girdiniz,ve online sohbet etmeye başladınız, her han gibi bir sohbet kanalın da yada özelde birileri ile tanışarak bir empati kurmanız çok normal bir durum ama dikkat etmeniz gereken şey burada karşı tarafa telefon  ve kişisel bilgilerinizi asla vermeyin.

Kişisel bilgileriniz hakkın da vermiş olduğunuz bilgiler yüzünden başınız ağrıyabilir, ve BTK Bilişim Teknoloji Kurumuna da gitseniz kolay kolay kurtulamazsınız. Yani anlatmak istediğimiz husus yapmış olduğunuz her şeyden sizler sorumlusunuz,ve karşı taraf da kimin olduğunu bilemezsiniz ve bu durum da demek oluyor ki şikayet edeceğiniz kişiyi tanımıyorsunuz.

Sohbet siteleri online sohbet edenlerin her han gibi bir içeriği kaydetme şansı yoktur bunu bilmenizde yarar var. Çünkü sohbet siteleri sizleri bu şekilde olan nitelikli dolandırıcılık vs hakkın da bilgilendirir.

Yapmanız gereken böyle bir durum ile karşılaştığınızda sohbet sitesin deki online yöneticilere durumu bildirerek o kişinin siteden uzaklaştırılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Ve bu yardımlaşma diğer kişilerin de bu duruma düşmemesi için yöneticilere haber vermiş olduğunuzda sık sık kontrol edeceklerdir bundan emin olabilirsiniz.

Sohbet Chat Sitelerine  Bağlan

Sohbete bağlanırken bir nick name alarak direk uye olmadan online sohbete katılabilir ve saatlerce ücretsiz sohbetedebilirsiniz. Üye olmak istiyorsanız burada çok basit bir yelik sistemi vardır.

Basit derken güvensiz değil sadece kullanmak istediğiniz rumuzu başkasının kullanmasını istemiyorsanız yapmanız gereken çök küçük bir komut ile rumuzu sisteme tanıtarak artık sadece sizin için kayıt edilmiş olacaktır.

rumuzu kaydettiniz ve başkalarının rumuzu kesinlikle çalma hackleme gibi bir şansı yoktur,Fakat şöyle bir durum var 21 gün süre ile sohbet sitenize giriş yaparak sisteme tanıtmazsanız kullanımdan düşecektir ve başkaları tarafın da da rahatlık ile kullanmasına izin verilmektedir.Yapmanız gereken şey rumuzu şifreniz ile bir kere online yapmanız hepsi bu kadar.