Dini Sohbet Mobil Sohbet


Dini Sohbet Mobil Sohbet

Dini Sohbet Mobil Sohbet

Merhaba Saygı Değer Chat Severlerimiz, Bugün Sizlere Dini Sohbet Mobil Sohbet Odalarımızdan Bahsedeceğim. Seviyeli Sohbet Sitemizin Dini Sohbet Odaları ile kesintisiz 7-24 sohbet imkankariyla hizmetlerinizde olup, hizmetlerimiz devam edicektir. 2005 yilindan beri aktif olan dini sohbet mobil sohbet odalarımız Arkadaşlik ve dostluklar için kurulmuş bir sohbet platformudur.İslami ve Dini chat sohbet siteleri olarak bugün sizlere kaliteli ve güzel bir seviyeli bir arkadaşlık platformu üzerine kurulmuş ve sizlere bedava doğrudan kullanıcılarına üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet veren Türkiye’nin en eski ve köklü İslami dini sohbet siteleri olarak sizlere hizmet vermenin keyfini yaşayan Solyanim chat Sohbet odalarımıza sizleri de bekliyoruz.
Uzun süreden beri sizlere sürekli en iyi arkadaşlık ve dostluk sevgi chat siteleri olarak hizmet sunan sitemiz artık İslami kurallara göre uygun #İslam chat odalarımız da artık dini ve islami konular üzerine sizler de paylaşım yapabileceğiniz sohbet odamız hizmetinize girmiştir.

Sunucumuz bünyesin de daha önce sizlere aktif bir şekil de sunmuş olduğumuz sohbet chat ve diğer oyun yarışma kanallarımız olarak bundan sonra islami ve dini kullanıcılarımıza ait bir islami sohbet odası olarak islam kanalını siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

2005 Yıl’ından beri siz değerli ziyaretçi ve misafirlerimize hizmet vermenin keyfini yaşayan Solyanim.net sitemiz artık eskiden olduğu gibi yeni çağın kültür eğlence ve dostluk arkadaşlık sitesi olarak sizlere seviyeli bir ortamda en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. 2016 Yıl’ını geride bırakacağımız son 2 Ay olarak 2018’a giriş yapacağımız bu zamanda tam tamına 14 Yıl gibi uzun bir süreden beri sizlere sürekli en iyi seviyeli ve ciddi bir islami ve dini arkadaşlık sitesi olarak hizmet sunan dini sohbet odalarımıza sizleri de bekliyoruz.

Gelişen İnternet Teknoloji ortamında buna bağlı mobil cep telefonlarının ve gelişen proğramlar sayesin de sizler de kolay bir şekil de Google Play Store üzerinden inndireceğiniz Andro irc, yaairc gibi (free) bedava bir şekil de çalışan bu proğramlar sayesin de sizler de artık yüm yazılı hemen, hemen mobil responsive bir şekil de destek sunan İRC ve yazılı sohbet sitelerine çok kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Bizlere Solyanim.Net adresimiz üzerin de dilediğiniz gibi cep telefonlarınız sayesin de kolay bir şekil de bağlanabilirsiniz. Sohbet kanallarımızda sizler de Türkiye’nin bir çok İl, İlçe ve Yabancı Ülke ve Şehirler den sitemize giriş yapan Bay/Bayanlarla sizler de ciddi ve seviyeli bir şekil de sohbet ve islami dini chat odalarımızda karşılıklı bir şekil de bilgi paylaşımı yapabilirsiniz.

Dini Sohbet Chat Odaları

Muhabbet odalarımız da sizler de kendinize takma bir isim (nick) rumuz alarak yada gerçek isminizi yazarak ana sayfamız üzerin de bulunan sohbet’e giriş ve sohbet’e bağlan buton ve linkimize tıklayarak sizler de islami ve dini chat odalarımıza giriş yapabileceksiniz. Muhabbet odalarımız da sizlerin daha iyi ve rahat bir şekil de muhabbet edebilmeniz için sunucumuz yönetimi tarafından belirlemiş olduğu chat kanallarımızdaki gerekli kurallarımıza hepiniz riayet etmesi gerekir. Bu kurallar sizlerin daha nezih ve huzur dolu güzel bir şekil de muhabbet etmeniz için ek olarak eklenen kanal kurallarımızdır. Bu kurallarımız aşağıda sizlere maddeler halin de paylaşılmıştır.

Dini ve islami chat kanal kurallarımız.

* İslami ve dini chat odalarımızda başka kullanıcılarımızı rahatsız edicek hal ve hareketler de bulunmak tamamen yasaklanmıştır.
* Kişilere ait özel bilgileri adres, telefon, skype, facebook ve twitter gibi bilgileri özel isim ad soyad dağıtmak ve kanal ortasında paylaşmak tamamen yasaktır.
* Siyasi içerikli tartışma yaratmak, Din, dil, ırk, mezhep ve siyasi parti aleyhinde liderlere hareket etmek. TC Yasa ve kanunlarına aykırı şekil de kişilere hakaret etmek (karalamak) tamamen yasaktır.
* Reklam, Küfür, clone bot invite gibi zararlı mIRC script kullanan saldırı amacı ile clone bot gibi proğramler ve fake üyelikle giriş yapan kişiler sunucumuzda uzaklaştırılır.
* Başka sitelerin rekamını yapmak Bayan ve Erkek kullanıcılarımıza rahatsız edecek özel privat penceresinde özel bire bir görüşmeler de argo hakeret etmek kötü söz kullanmak yasaklanmıştır.
İstek şikayet ve öneleriniz ve paylaşımlarınız için bizlere günün 7/24 Saati online bir şekil de #Operhelp kanalımız da bulunan sunucumuzun genel operatör ve oper/admin görevli arkadaşlarımıza başvurabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi islami ve dini sohbet mobil siteleri olarak sizlere kaliteli bir ortamda en iyi seviyeli islami sohbet hizmetini vermekteyiz.


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 25 Kasım 2018

Kategori: Genel, Mobil Sohbet

Görüntüleme: 129 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.