Chat Sohbet Siteleri


Chat Sohbet Siteleri

Chat Sohbet Siteleri

Merhaba Sohbet Siteleri Saygi Değer chat severler, saygi deger eş dostlarmiz bugun sizlere duygusohbet.org sitemizin ayricaliklarindan bahsedecegim..

Sohbet Siteleri`miz Türkiye’nin En iyi sohbet sitesi olarak bilinmektedir. Kendi alaninda chat  sohbet sitelerinde kendi alaninda lider konumundadir. En seviyeli en huzurlu, en eglenceli sohbet sitemiz 7 24 gece gündüz demeden hizmetlerinizde olup, hizmetlerimiz devam edicektir.

Aslında çoğumuzun sevdiği şeydir Chat nedir, dedikodu, çene çalmak laklak yapmak, sohbet etmek, muhabbet etmek anlamına gelir sanırım Türkiye Sohbet sitelerine olan ilgi buradan geliyor millet olarak seviyor olmalıyız. Laf Lafı açıyor ve sürekli bir chat hali içerisinde oluyoruz sanal ortamda da bu durum sohbet sitelerinde, chat odalarında gerçekleşiyor. Burada Solyanim.Net Sayesinde dedikodu yapmaya gelenler mi dersin, çene çalmaya sürekli yazmaya gelenler mi dersin her şekilde insanlar var.

Misafirliğe daha doğrusu en önemlisi bu kadınların yaptığı günler var ya oraya bile laklak yapmaya gidiliyor. Dedikodu için ortam hatırlanıyor , çaylar , kekler, börekler, çörekler ve tabii en önemlisi kısırlar mı dersiniz her türlü her şey hazırlanıyor ve misafirlere dedikodu laklak şeklinde sunuluyor.
Bir kere annemle beraber güne gitmiştim o zaman daha küçüktüm ÇEYREK ALTIN GÜNÜ ne, ay hanım teyzelerim bir başladılar konuşmaya ‘onun kızı bunu yapmış , onun oğlu şöyleymiş ay kocası şöyle şöyle şeyler yapmış’  daha neler neler iyi şeyler bazen, bazen kötü şeyler konuşulsa da aslında çok eğlenilen bir mekan bayanlar stres atıp keyifli zaman geçiriyorlar.

Artık günümüzde erkeklerin de GÜN yaptığı oluyor ama bulunmadığım için ne konuşulduğuna dair ne sohbet edildiğine dair hiçbir şey bilmiyorum. onu da yorumlarınız da bildirebilirsiniz.

Anlatmak istediğim SANAL dünya da yapılan chat ile REEL dünya da yapılan sohbet aslında aynı şey, bir nevi stres atmak, eğlenmek anın tadını çıkartmak yani carpediem ..
Havadan suda konuşarak ömrümüzü geçirdiğiniz, harcadığımız bu sohbet mekanlarında her şeyi sorun haline getirmemek gerekir. Çünkü ne kadar iyi olursan ol muhakkak sevmeyenler, onlara ters geldiğin insanlar çıkabilir o yüzden kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorundadır.

Bu unutulmadan seviyeli ve saygılı Chat yapmayı unutmamamız gerekir.. Çünkü aslında anlaşamıyor olmamız onun saygıyı hak etmediği anlamına gelmez değil mi? anlaşamadığın insanlarla konuşmaya sohbet etmeye bilirsin ama saygısızlıkta etmemiz gerekmiyor. Seviyeli sohbet Siteleri bu yüzden tercih etmiyor muyuz ? NE durumda olursak olalım saygımızı ve sevgimizi bu sanal ortam diye adlandırdığımız yerde de kaybetmeyelim çünkü ortam sanal ama kişiler tamamiyle gerçek kalp kırmadan sohbetimize devam edelim..

Türkiye’nin En iyi En Seviyeli, En Kaliteli Sohbet Sitesi Olan Solyanim.Net Gece Gündüz Demeden Sohbet imkanlariyla Sizlerle olup, Binlerce kulaniciyi bir arada buluşturuyor.

Bizleri Tercih Ettiginiz için Sonsuz Teşekürlerimizle saygilarimizla..


Yazar: Admin

Yayınlanma Tarihi: 20 Eylül 2018

Kategori: Genel, Sohbet

Görüntüleme: 124 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.